Oslava Dne matek 2014 - MŠ Sovětská

Oslava Dne matek  2014

Také na naší mateřské školičce, na Sovětské ulici, skončily besídky věnované svátku našich maminek.

První  třída   přesvědčila  maminky a celou rodinu o tom, že sport a pohyb je pro ně vlastně hračka a zábava. Chlapci se předvedli  s míči  ve fotbalových dresech, děvčata  jako poutavé roztleskávačky.

Druhá třída, naši nejmenší,  zatančila a zazpívala jako roztomilá koťátka.

Třetí třída, logopedická, se vydala navštívit své sousedy. Děti v letadle zaletěly  do Polska, Německa,… Přivítání v každé zemi bylo národní a stylové.

A čtvrtá třída pobavila všechny přítomné  jako muzikanti a zpěváci.

Děti  se snažily,vystupovaly s  radostí a všechny maminky  určitě ocenily  i drobný dárek a přání od svého  dítěte. Na příjemnou atmosféru se podívejte do naší  fotogalerie.

Fotografie naleznete v galerii.

04. 06. 2014