Poslední adventní týden v MŠ na Padělcích

Poslední adventní týden v MŠ na Padělcích

Tento týden byl pro 5.třídu opravdu sváteční. Přišel k nám Ježíšek a přinesl spoustu dárků. Navštívili jsme knihovnu Anny Šperkové, kde nám paní knihovnice vyprávěla o vánočních zvycích a také jsme měli možnost se porozhlédnout po knihovně.
       Koncem týdne jsme pozvali děti a paní učitelky z mladšího oddělení společně s provozními  zaměstnanci školy na vánoční besídku. Připravili jsme si pro ně vánoční pásmo a dárečky. Děti obou tříd si společně pohrály s novými hračkami.
      Na závěr týdne jsme se vypravili na vánoční trhy. Šli jsme podpořit své kamarády z MŠ Sovětská při jejich vánočním vystoupení. Prohlédli jsme si stánky, betlém a zašli jsme se podívat na prodej vánočních ryb a stromků.
Teď nám už zbývá užít si vánoční svátky.To samé přejeme i vám.
Fotografie naleznete v galerii.
31. 12. 2014