Zahradní slavnost - MŠ Školní

Je tady konec školního roku a my se opět loučíme s předškoláky. Ano, je tady již tradičně "Zahradní slavnost"

Počasí nám přálo, nálada byla výborná a tak jsme se s chutí vrhli do akce. Nejprve jsme se rozloučili s předškoláky, kteří již v září zasednou do školních lavic. A protože jsme s nimi prožili spoustu krásného, připravili jsme si pro ně překvapení. Dostali nejen knihu s věnováním, ale také drobné dárečky. Nechybělo ani tablo, které děti pomáhaly také vyrábět.

Potom už následovalo soutěžení na stanovištích, kde jsme se všichni velice dobře bavili a zároveň ukázali, že jsme šikulky.

Jakmile jsme zvládli soutěžení, obdrželi jsme památeční medaile a hurá opékat špekáčky.

Panečku, to jsme si pochutnali.

A pak už honem domů, vždyť nás ještě čeká pár krásných dnů ve školce, než začnou prázdniny.

Pak už si jen popřejeme krásné léto a plno zážitků.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

27. 06. 2017