Dýňová slavnost v MŠ Vícemilice.

Dne  26.9.2012 tomu bylo na den přesně 10 let od uskutečnění první slavnosti na naší školní zahradě.
Ta letošní  měla velikou účast. Přítomné byly nejen školkové děti s rodiči, ale i lidé z vesnice a naši absolventi.
   Všichni hosté byli přivítáni uvítací básničkou a zábava mohla začít. Plnily se různé úkoly, které děti čekaly po "světýlkové" cestičce. Za splněné úkoly byly v cíli odměněni babkami podzimnicemi pochvalou a sladkou odměnou. Na školní zahradě plápolal táborák, kde si všichni mohli opéct špekáčky.Na všechny též čekalo pohoštění v podobě čaje a kávy s jablečnými řezy.U ohně se příjemně sedělo, teplé počasí k tomu přímo vybízelo.
   Jenže všechno jednou končí.... volal čas uložit děti do postýlek. U zahradní branky se se všemi loučili rozzáření dýňáčci.
   Poděkování patří všem, kteří se aktivně podíleli na organizaci této slavnosti.

Fotografie naleznete v galerii.

14. 10. 2012