Dýňové slavnosti - MŠ Vícemilice

Již tradičně pořádá naše mateřská škola podzimní Dýňovou slavnost na školní zahradě. Je to setkání, na které se děti a snad i dospělí těší. To letošní se vydařilo také díky pěknému počasí.

Děti dostaly za úkol vyrobit doma s rodiči dýňového bubáka, kterého večer přinesli na zahradu, dali mu jméno a rozsvítili ho. Připravená světýlková cestička pak děti vedla k soutěžím, do kterých se s chutí pustily. Za splněné úkoly byly odměněny.

Po soutěžích se všichni zahřáli teplým čajem a kávou, k tomu přikusovali jablkovou buchtu nebo perníčky, které upekla naše teta Eva a pani učitelky. Kdo chtěl, tak se mohl ohřát při opékání špekáčků u táborového ohně.

Aby se slavnost uskutečnila, bylo zapotřebí pomoci rodičů při soutěžních disciplínách a poskytnutí sladkostí pro odměny dětí. Tímto jim děkujeme.

Fotografie naleznete v galerii

26. 10. 2013